Ankieta

Love checklist

 

W kwietniu 2016 roku po raz kolejny odbędzie się badanie zwyczajów i tradycji ślubnych. Pary odpowiadając na pytania wspomogą jednocześnie Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska, ponieważ organizator przeznaczy 1zł za każdą wypełnioną ankietę na rzecz organizacji.

 W tym roku Grupa Portali Weselnych już po raz trzeci organizuje Ogólnopolskie Badanie Nowożeńców. Tym razem bierzemy pod lupę pary, które zawarły związek małżeński w 2015 roku. Oprócz wysokości budżetu, przebiegu przygotowań czy sposobu wyboru usługodawców pytamy o zwyczaje ślubne. Chcemy dowiedzieć się, które są obecnie najpopularniejsze, a które powoli odchodzą w zapomnienie. Ponadto interesuje nas kwestia zamiany kwiatów na drobne upominki czy datki na cele charytatywne. Dzięki uzyskanym informacjom będziemy mogli pomóc przyszłym parom młodym w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia – wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa z redakcji  fotograf-wesele.pl.

fotograf-wesele logo

Sondaż składa się w sumie z 41 pytań, które zostały podzielone na grupy dotyczące m.in. budżetu, przebiegu przygotowań, tradycji ślubnych oraz usługodawców. Część badania skupia się także wokół kilku pierwszych miesięcy po ślubie.

Ankietę można znaleźć pod tym adresem.

 

http://www.fotograf-wesele.pl/Warszawa,miasto,zdjecia_slubne_fotograf_wesele.html

http://fotograf-wesele.pl/ankieta