Dodatki ślubne

Do dekoracji kościoła na dzień ślubu najczęściej używa się żywych kwiatów oraz dopasowanych kolorystycznie wstążek. Wydawać by się mogło, że to wszystko, jednak do powyższych elementów ceremonii można z powodzeniem dopasować pudełko na obrączki ślubne!

Magia dodatków

Choć wybór pudełka na obrączki ślubne to na pewno nie jest kwestia, która spędza sen z powiek przyszłym nowożeńcom, warto poświęcić chwilę na wybór tego dodatku

Co prawda zakłady jubilerskie do obrączek zawsze dołączają firmowe pudełeczko z logo, jednak nie zawsze pasuje ono kolorystycznie do oprawy ślubu albo zwyczajnie nie chcemy, aby obrączki zostały podane w takiej formie.

Wybierając pudełko, możemy zdecydować się na przykład na styl rustykalny i postawić na drewniane, ręcznie robione pudełeczko lub zdecydować się na piękną poduszkę, zdobioną kwiatami. Wybór zależy tylko i wyłącznie od preferencji przyszłych małżonków i ich wizji tego wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu.

Wspomnień czar

Choć wiele osób powie, że to tylko zbędna fanaberia i kolejny wydatek, warto jednak znaleźć chwilę na wybór tego dodatku. Koszty pudełka lub poduszki są niewielkie w stosunku do kosztu całej imprezy, a pozwalają zachować wspomnienia na lata. Zawsze to przyjemniej pokazać wnukom wyjątkowe pudełeczko, wybrane przez małżonków, do podania im niezwykłej oznaki miłości na całe życie, jaką są obrączki. 

Poświęcając dziś kilka chwil na wybór tego drobnego dodatku, za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat zapewnicie sobie wiele chwil uśmiechów, wypełnionych przyjemnymi wspomnieniami.