Jak udekorować stół na sali weselnej?

Wielkimi krokami zbliża się szczyt sezonu ślubnego, chyba wszystkie domy przyjęć i sale weselne przeżywają w tym momencie oblężenie. I chociaż współcześnie można naprawdę łatwo znaleźć piękny obiekt, w którym będzie można wyprawiać swoje przyjęcie weselne, każda przyszła para młoda pragnie dodatkowo go udekorować. Z pomocą przychodzą tu między innymi winietki na stół.

Dekoracje na stołach w sali weselnej

We wszystkich salach weselnych najważniejsze miejsca zajmuje stół pary młodej oraz pozostałe stoły, przy których siedzą goście. Standardem jest, że na współczesnych weselach na stołach stoją piękne bukiety, zapalone świece, oraz inne drobne dekoracje, takie jak winietki ślubne. Dzięki winietkom ślubnym goście wiedzą, Które miejsce siedzące jest przeznaczone dla nich. Trudno zatem wyobrazić sobie stół na sali weselnej, na którym nie byłoby winietek.

Kwiaty i świece

Warto pamiętać o tym, że stoły powinny być nie tylko pięknie udekorowane, ale również wygodne dla gości. Jeżeli wesele organizuje się w domu przyjęć, w którym jest piękna zastawa stołowa, a obsługa dba o to, by stół był pięknie nakryty, za najlepszą dekorację posłużą wspomniane wyżej świeże kwiaty oraz świece. Naprawdę nie trzeba więcej, by wszystko prezentowało się stylowo i nienagannie.

winietka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *