Kolor przewodni – chabrowy

Planujesz w najbliższym czasie zamówienie zaproszeń ślubnych? Zastanawiasz się nad kolorem przewodnim wesela i tym samym nie wiesz jakie dodatki wybrać? Brakuje Ci pomysłów? Jak tak, to bardzo dobrze trafiłeś – ten artykuł jest skierowany do Ciebie.

Rodzaje zaproszeń

Wybór zaproszeń ślubnych to niełatwe zajęcie dla pary. Firmy oferują nam zaproszenia w różnorodnych stylach, między innymi: boho, czarno-białe, eco, eleganckie, rustykalne, nowoczesne i wiele, wiele innych. Ostateczny wybór najczęściej związany jest charakterem całego wesela.

Kolor

Obecnie wiele par stawia na zaproszenia ślubne chabrowe, które świetnie prezentują się o każdej porze roku. Taki model zaproszeń doskonale współgra z niebieskim motywem sali weselnej czy bukietu ślubnego. Takie Zaproszenia ślubne chabrowe: https://z-milosci.pl/zaproszenia/chabrowe kojarzą się z poczuciem humoru i luźnym podejściem pary młodej do nadchodzącego wydarzenia.

Wzory

Niektórzy wolą tego typu kartki minimalistyczne. Inni decydują się na przepych, dodając do nich kokardy, pióra, perły, suszone kwiaty czy malowane wzory. Bez względu na jaki efekt końcowy para się zdecyduje, zwróćmy uwagę by zaproszenie było eleganckie a jego całość pasowała do innych zamówionych dodatków takich jak np. winietki, zawieszki na alkohol, menu na stół czy plan rozsadzenia gości.

Pomysł na wprowadzenie koloru do naszego wesela to strzał w dziesiątkę. To odzwierciedlenie stylu i osobowości pary młodej. Im żywszy tym lepiej się prezentuje i pozostaje w pamięci gości i organizatorów na wiele, wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *