Księga gości, która zaskoczy wszystkich

Współczesne wesela coraz rzadziej mogą się obyć bez księgi gości. Jest to wspaniała pamiątka dla Państwa Młodych z tego wyjątkowego wieczoru. Jednak po jakimś czasie może ona zaniedbana i zakurzona zająć miejsce na półce. Może zamiast zwykłej księgi z białymi kartkami warto pomyśleć nad czymś innym?

Dużo osób decyduje się na to, aby nietypowa księga gości weselnych była jednym z elementów zabawy. Dobrą formą mogą być na przykład ramy, a w nich serca z podpisami i życzeniami od gości. Często takie obrazy mają formę drewnianych drzew, a na liściach jest miejsce przeznaczone na teksty od gości. Z jednej strony niektórzy twierdzą, że jest to niepotrzebne, ponieważ później nie będzie gdzie umieścić takiej ozdoby. Jeżeli jednak jest ona dobrze wykonana i przemyślana, a goście będą chętni do zabawy w budowanie tego typu pamiątki, znajdzie się miejsce i będzie cieszyć i oko i serce. Bo wspominanie własnego ślubu i wesela jest najczęściej bardzo miłe. W końcu jest to wieczór radosny, pełen radości i życzliwych osób dookoła. Często jest to również piękna pamiątka po ludziach, którzy dzisiaj są obok nas, ale za kilka lat ta sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Dlatego warto może zaplanować, aby księga gości, nie była tylko kartką papieru z podpisami, ale aby dostarczała radości i miłych wspomnień również na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *