Księga gości weselnych – jak ją zrobić?

Księgi gości weselnych coraz częściej pojawiają się również podczas polskich wesel. Moda ta nadeszła do naszego kraju zza zachodniej granicy i jak widać od razu stała się hitem. Powstała w Stanach Zjednoczonych księga gości to jedna z najlepszych pamiątek związanych z tematyką ślubną.

zdjęcie weselnej księgi gości

Przegląd ofert

Księgę zakupić można w wyspecjalizowanych sklepach weselnych, a także  niektórych sklepach papierniczych. Jednak prym w sprzedaży tego cuda wiodą aktualnie sklepy internetowe oraz miejsca z sprzedażą rękodzieła.

Wykonana własnoręcznie księga może podbić nasze serca wyglądem, jednak jej cena jest często zaporowa. Sprytne Panny Młody wpadły jednak na pomysł samodzielnego wykonania księgi i cieszenia się miłym dodatkiem w czasie przyjęcia weselnego.

DIY- Do It Yourself!

Księgę stworzyć można zarówno z dużego notesu spiralnego, jak i zeszytu. Materiałem polecanym jako baza są również gładkie kartki papieru spięte w fantazyjny sposób. Bez względu na podstawę naszego produktu hand made, należy pamiętać o jego ozdobieniu.

W tym działaniu z pomocą przyjdzie nam szeroka oferta produktów do scrapbookingu. Wstążki, tasiemki, a także cekiny i kolorowe spraye w czasie tworzenia księgi są naszymi sprzymierzeńcami.

W artykule wykorzystano zdjęcie księgi dla gości ślubu oraz wesela ze strony https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/roznorodne-ksiegi-gosci-weselnych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *