Zamawianie winietek na wesele

Winietki na wesele są interesującą alternatywą dla tradycyjnej listy gości lub też plakatów rozwieszanych w celu zaznajomienia zaproszonych z ich miejscem przy stole weselnym. Co więcej, mogą one również pełnić funkcję dodatku do drobnych upominków-pamiątek dla przybyłych.

Wybór winietek na wesele

Warto pamiętać, aby winietki były wykonane w stylu zaproszeń. Przed zamówieniem zaproszeń warto sprawdzić, czy w danym punkcie istnieje również możliwość zamówienia owych wizytówek. Jeśli tak, problem jest już rozwiązany. Spójna papeteria to oznaka stylu i klasy. Poza tym przed złożeniem zamówienia dobrze byłoby również ustalić format karteczek. Najczęściej wybieraną orientacją jest pozioma, jednak jeśli z jakichś powodów decydujemy się na pionową, musimy pamiętać o zarezerwowaniu więcej miejsca na nazwiska gości. Z artykułu RozsadnePannyMlode możesz dowiedzieć się więcej na temat właściwego doboru winietek na swoją uroczystość.

Wpisywanie nazwisk osób towarzyszących

Winietki drukowane są zazwyczaj krótko przed ceremonią, co oznacza, że do tego czasu należałoby dowiedzieć się, jakie nazwiska noszą osoby towarzyszące naszych gości. Jednak na wypadek gdybyśmy ich jeszcze nie znali, warto już wcześniej zamówić wybraną ilość sztuk winietek z miejscem na ręczne wpisanie brakujących personaliów. Dzięki temu unikniemy niezręcznych sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *