Zaproszenia w formie zdjęcia

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – hit, czy kit?

Kilka lat temu, jak wchodziły drukarki z możliwością drukowania zdjęć cyfrowych, zaproszenia ślubne ze zdjęciem przechodziły prawdziwy bum. Każdy chciał takie zaproszenie mieć. Po latach, w trendach ślubnych znów zaczynają królować takie zaproszenia. Czym jednak się różnią od tych z przeszłości?

wnętrze zaproszenia ślubnego ze zdjęciem

Zaproszenie wzbogacone o zdjęcie

Nowoczesne zaproszenia ze zdjęciem różnią się od tych sprzed lat przede wszystkim jakością. Dziś takie zaproszenie jest wyraźne o bardzo wysokiej jakości. Nie ma tutaj żadnych niedociągnięć. Takie zdjęcie może być „wtopione” w resztę zaproszenia albo… stanowić jego całość. Co to oznacza? Otóż obecne czasy dają możliwość szybkiego wykonania zaproszenia na wzór pocztówek – sztywne, przedstawiające rzeczywisty obraz. Przyszłe Małżeństwo może wykonać zdjęcie w każdym miejscu, jakie im tylko przyjdzie do głowy i wykorzystać je do wykonania zaproszenia.

Takie zaproszenie jest idealnym sposobem na zaprezentowanie pasji i zainteresowań przyszłej Młodej Pary. Jeżeli uwielbiają wycieczki górskie – mogą wykorzystać do zaproszenia zdjęcie z ukochanych gór. Jeżeli ich pasją jest nurkowanie – mogą wykonać zdjęcie pod wodą.

Możliwości jest naprawdę wiele. Wystarczy włączyć swoją wyobraźnie i nie bać się zaskoczyć innych. Zaproszenie ze zdjęciem to zdecydowanie hit!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *