Celebruj ważne chwile ze znajomymi

Śluby przyjaciół i rodziny to świetna okazja, aby spotkać się w jednym dniu razem. Niekiedy nie widujemy swojej rodziny przez długie lata, aż spotykacie się wszyscy razem na weselu.. i okazuje się, że czas nie gra roli, bo wciąż macie świetne kontakty.

Z takimi okazjami jest jednak również odpowiedzialność – popularnym zachowaniem w dobrym guście jest kupowanie prezentów na rocznice ślubu – przyjaciół i rodziny. Nic tak nie ucieszy jak to, że ktoś o nich pamięta. Tego typu prezent wcale nie musi być drogi – czasem wysłanie bliskim czekoladek z tej okazji sprawi, że ich dzień stanie się lepszy. Z pewnością również będzie to okazja do tego, aby się „zdzwonić” i spędzić czas na rozmowie. Efekt wzajemności gwarantowany!

pan młody całuje pannę młodą

Alternatywą może być również propozycja spędzenia tego dnia razem – nie ma nic złego w wysnuciu propozycji spędzenia ważnego dnia dla małżonków wraz z przyjaciółmi czy rodziną. Może to być czasem jedyna okazja w roku do spotkań, więc tym bardziej jest to ważne. Warto jednak tego typu czas dobrze przemyśleć i zaproponować atrakcje, które zadowolą każdego. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się wypad za miasto, czy wynajęcie sali w restauracji i zrobienie mini imprezy, która przypomni wspaniały dzień zakochanym.

Tego typu okazje do świętowania można połączyć podwójnie – jeśli ktoś ze znajomych obchodzi rocznice ślubu w bliskim terminie do Twojego – nie bój się zaproponować połączenia tych okazji. Może się okazać, że tego typu propozycja będzie lepszym sposobem na spędzenie czasu, niż szukanie atrakcji we dwójkę.

Więcej informacji:

Artykuł prezentujący różne nazwy rocznic ślubu

Ogólne informacje o samej ceremonii ślubu we wpisie Wikipedii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *