Tanio, solidnie, z hukiem

O jakim weselu marzycie? A może macie już za sobą taką zabawę i możecie nam o niej opowiedzieć? Większość z Was na pewno powie, że była to fantastyczna noc, gdzie wszyscy bawili się do białego rana. Potem może w następnej kolejności opowie nam o tym, ile daliście za taką przyjemność.

Weselne ceny

Czy każde wesele musi oznaczać ogromne kwoty? Nie! Tylko trzeba w odpowiedni sposób zaplanować całe wydarzenie, aby wszystkie koszty wesela nie zbiły Was z nóg. Przede wszystkim trzeba rozejrzeć się za weselnymi ofertami i cenami. Warto zrobić to na targach ślubnych, które organizowane są w najróżniejszym czasie w wielu miastach Polski. Tam znajdziecie mnóstwo ofert od osób, które zajmują się planowaniem, makijaże, fryzurami, ubraniami, sukniami, jedzeniem, salami do wynajęcia i… jeszcze wieloma innymi sprawami.

Planowanie w czasie

Warto również wszystkie koszta rozłożyć sobie w czasie. Jeżeli ślub odbędzie się za dwa lata, to alkohol kupujcie systematycznie, a nie od razu masę butelek na jeden raz. W jednym miesiącu zapłaćcie za zespół/DJ’a, a w innym za fotografa. Obrączki zakupicie w miesiącu, w którym nie będziecie mieli żadnych innych kosztów, a księdzu w kopertę dacie zupełnie kiedy indziej. Takie planowanie sprawi, że wszystkich kosztów na raz nie odczujecie.

Więcej na temat kosztów wesela na 60, 70 i 120, a także więcej osób: https://rozsadnewesele.pl/co-ma-wplyw-na-koszty-wesela-i-kto-za-co-placi-zobacz-przyklady/

zdjęcie polskich pieniędzy w zbliżeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *