Słowa tyle znaczą

Słowa znaczą czasem więcej niż gesty. Nie można o tym zapominać. Dlatego narzeczeni, którzy już niedługo staną na ślubnym kobiercu, bardzo długo zastanawiają się nad piosenką, którą zadedykują swoim rodzicom w formie podziękowania na weselu. Którą piosenkę wybrać? Która odpowiednio wyrazi Wasze uczucia? Wybór jest naprawdę ogromny.

Piosenka dla…

Na pewno znacie takie słowa piosenki, jak „Cudownych Rodziców mam!”. Ta piosenka Urszuli Sipińskiej już od wielu lat rządzi weselnym parkietem. Jednak już od dłuższego czasu dla tej piosenki pojawiła się spora konkurencja, która również może być zadedykowana dla Waszych rodziców. „Dni których jeszcze nie znamy” – Marka Grechuty, „Rodzinny dom” – Akcent, „Podziękowania dla Rodziców” – zespołu Cliver. Jeżeli sami macie wielki dylemat i nie jesteście pewni, co do wyboru piosenki, to ślubne podziękowania dla rodziców warto omówić z zespołem/DJ’em. Te osoby mają bardzo duże doświadczenie w tym temacie i na pewno będą potrafiły doradzić Wam naprawdę jakąś fajną piosenkę, która będzie idealną formą podziękowania. Bardzo popularna jest również piosenka Anny Jantar „Radość najpiękniejszych lat”. W końcu to lata młodości, beztroski, pod opieką rodziców były dla Was najpiękniejsze.

Warto też zobaczyć podziękowania dla rodziców w formie gotowych tekstów, jeśli chcemy poza samą piosenką dodać też kilka słów od siebie, które wypowiedziane prosto z serca na pewno zapadną w pamięć rodzicieli i zrobią na nich niezwykłe wrażenie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *